Број на оглас: 3592778
Објавен на: 20.09.2020, 00:36
1 / 3

Se prodavaat 3 ambari za zito

21.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 ambari, 2golemi sobiraat po 1,5toni zito, 1pomal sobira 500kg Golemite Eden 10000denari,maliot 5000 denari. Komplet 21000denari.