Број на оглас: 3592640
Објавен на: 23.02.2021, 20:32
1 / 3

КВАКИ И ШИЛДОВИ/Kvaki za vrati Mesing

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kvaki i sildovi za vrati 4 kompleti.Klasicen retro izgled izraboteni od mesing
Tel. 071/377-555