Број на оглас: 3592513
Објавен на: 20.09.2020, 00:36
1 / 4

Masina za secejne na suvomesnati proizvodi

4.900 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Masina za secejne na suvomesnati proizvodi...