Број на оглас: 3592506
Објавен на: 20.09.2020, 00:36
1 / 4

Kosacka krone

520 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kosacka krone 165 so dva tajniri pogoda I za golemi, neravni povrasini a moze da ja raboti I mal traktor. MOZE ZAMENA ZA KOMPIR!!