Број на оглас: 3592463
Објавен на: 30.06.2020, 18:27
1 / 5

Seat Altea XL 🇨🇭🇨🇭

1 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2007
2.0 TDI