Број на оглас: 3592368
Објавен на: 29.05.2020, 07:46

Plac 900m2 vo Demir Kapia

1 €
Квадратура:
900 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot se naoga na ulica pratizanska vo Demir Kapia so 900 m2, ispaga na glaven pat so struja voda kanilizacija marica se si ima.. Za poveke inf. 071 229 450 - TRAJCE