Број на оглас: 3592301
Објавен на: 02.08.2020, 11:10
1 / 10

MERCEDES E 220D

2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ekstra sostojba
Obicen dizel so obicna boss pumpa
Klima ispravna
Registriran + zelen karton
Poveke info na tel
078 434 001
075 434 123