Број на оглас: 3592177
Објавен на: 07.08.2020, 13:12
1 / 9

CEA TIG TRONIK 235 aparat zavaruvanje

600 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


CEA TIG TRONIK 235 aparat za zavaruvanje mnogu malku korosten kompletno ispraven mozi i zamena so doplata za bilo sto dajte ponudi
-tig tronik
-zavaruvanje
-aparat
cena 600e baraj me 077979082 ili viber 079353307