Број на оглас: 3591956
Објавен на: 11.08.2020, 13:55
1 / 12

Seat Leon 1.9TDI

4.500 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Leon 1.9 105 Ks
Proizveden 2006god
5 brzini
Reg do 15.06.2021 g
Servisiran pred 500 km golem i mal servis (garancija 100 000km )
Zamaec 100% bez zvug
Leonot e bez najmala mana bez 1 denar vlog
Ekstra socuvan
Proverka po vasa zelba