Број на оглас: 3591911
Објавен на: 30.05.2020, 13:04
1 / 7

BMW 116 Benzin plin

4.200 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
116
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba so a test
Bmw 116 benzin/plin 2005
Elektrika prozori
Centralno zaklucuvaje
komandi na volan
Klimatronik
Servo volan
Kozha
reg do 26.12.2020 so zelen karton
Ne uvezena (M KAR) realni 155.000 km tret sopstvenik