Број на оглас: 3591830
Објавен на: 26.09.2020, 09:58
1 / 2

СЕ ПРОДАВА НИВА

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1800 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Со продава нива на одлична локација, во близина на Башино село- ВЕЛЕС. На 300/400 метри 2 бензиски пумпи, погодна за повеќе намени. Цена по договор на лице место.