Број на оглас: 3591813
Објавен на: 28.09.2020, 08:13
1 / 3

Gumi 225 60 17 Hankook Letni

6.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
225
Висина:
60
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi polovni 225 60 17 Hankook Letni.. 6mm shara cetiri isti
Cena: 6000 denari
Tel: 071682777
MOZE ZAMENA ZA MOBILEN ILI LAP TOP!