Број на оглас: 3591735
Објавен на: 08.04.2021, 20:47
1 / 5

Se prodavat 4x108 16 aluminski bandazi

200 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
5.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
108
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat aluminski bandazi pasuvaat na poveke vozila 4x108 205.55.16 informacii na 070895701