Број на оглас: 3591727
Објавен на: 23.05.2020, 23:50
1 / 3

Guma 195 50 15 Kormoran Raspar edna

600 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
195
Висина:
50
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Edna guma 195 50 15 solidna