Број на оглас: 3591690
Објавен на: 04.08.2020, 16:13
1 / 11

Mercedes E220 cdi Racen enuvac

5.400 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ekstra sostojba
REGISTRIRAN CELA GODINA do 1.07 2021
Poveke info
078434001