Број на оглас: 3591667
Објавен на: 28.09.2020, 10:22
1 / 5

Med - Мед

300 МКД

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Продавам природен мед, без никакви додатоци, чист мед на големо и мало..
Цена за 1кг 400 ден
Цена за повеќе од 100кг 350 денари