Број на оглас: 3591657
Објавен на: 15.05.2020, 21:48
1 / 7

Pezo 607 2.2 HDI 98kw

2.500 € Цената е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
607
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
98 kw / 133 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Lice za kontakt Ivan tel:070848133
Se prodava ili menuva pezo 607 so ful oprema, vo dobra sostojba,napraven servis ,nov akomulator,dobri gumi,klima ispravna,registracija izminata.