Број на оглас: 3591605
Објавен на: 30.05.2020, 13:00
1 / 1

Се продава градежно земјиште во Нов Дојран

1 €
Квадратура:
2000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно земјиште во Нов Дојран веднаш до Основното Училиште '' Кочо Рацин" со површина од 2000 м2, со можност за поделба на 4 плацови. Повеќе инфо на : 078-420-138