Број на оглас: 3591589
Објавен на: 05.07.2020, 14:29
1 / 12

AUDI A 3 2.0 TDI.6 brzini.FUL OPREMA

4.700 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A 3 2.0 TDI.103 kw - 140 ks.6 brzini.2006 g.
S- LINE MODEL SPORTBACK
Plateno konplet se do registracija
Maksimalno zacuvano vozilo
Poseduva servisna kniska.realni km.so naj visoko nivo na oprema.
TEL. 078 411 320