Број на оглас: 3591584
Објавен на: 05.07.2020, 23:38
1 / 2

МЕШАЛИЦА ЗА БЕТОН

270 € Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


МЕШАЛИЦА ЗА БЕТОН ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
ЛИЛЈАНА - 079281010