Број на оглас: 3591579
Објавен на: 31.05.2020, 18:01
1 / 6

Seat leon

5.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava seat leon 1.9tdi
77kw- 105hp
Novi gumi Uniroyal 215/55/16
Atest folii
Mozhna e zamena