Број на оглас: 3591569
Објавен на: 20.04.2021, 20:14
1 / 2

НИВА-ОВОШТАРНИК

1 МКД
Квадратура:
5000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продават 2 ниви овоштарници (2 декари и 3 декари) заградени со бетонски столбови и мрежа,капка по капка и избушено помпа,со насеано сортна слива СТЕНЛЕЈ со декларација,нивите се во Дабиле и блиску до пат.076793391