Број на оглас: 3591415
Објавен на: 23.05.2020, 18:57
1 / 10

Se prodava Alfa Romeo 147

2.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Alfa Romeo 147 1.9jtd 116ks
Od.oprema poseduva
-Tempomat
- Koza
- Esp
- Abs
-Bord Computer
-Dvozonska klima
-Maglenki
-Fabricko Radio
-Komandi na volan
-Alu.Bandazi 16
I drugo
Na kolata e smeneto
- Set Rebrest kais, zategac, roler, vodena pumpa, druglager, linest kais, filter nafta, ulje 5/40, filter ulje, filter vozduh, polen filter, maf sensor, Antifriz. Kolata ima nadvoresni zabeleski.
Moze zamena so moja doplata
Cena 2200€ So prostor za dogovor