Број на оглас: 3591251
Објавен на: 30.05.2020, 13:00
1 / 12

Audi a3

4.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi a3 registrirano do februari 2021 god. servis napraven pred 2000 km vo odlicna sostojba cena po dogovor..
inf: 075-374-850