Број на оглас: 3591189
Објавен на: 31.05.2020, 15:11
1 / 4

DIFERENCIJAL ZA BMW 118d 120d

50 € Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
BMW 118d 120d
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM NEISRAVEN DiFERENCIJAL
ZA ONOJ STO SAKA DA GO REPARIRA. ODGOVARA ZA BMW 1 SERIJA 118d I 120d MISLAM MOZE I ZA 318d I 320d