Број на оглас: 3591127
Објавен на: 05.06.2020, 08:28

ПРОДАВАМ ЛОЗЈЕ

По Договор
Квадратура:
626 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ЛОЗЈЕ НА СОПОТСКИ ПАТ СО ПОВРШИНА ОД 626М2 ВО М.В.КАНАБАИР ОДДАЛЕЧЕНО 500М ОД ГРАДОТ.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 078-722-362 МАРЈАН