Број на оглас: 3591005
Објавен на: 01.08.2020, 16:15
1 / 2

Продавам Leago M5

600 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Друга марка
Модел:
Leago M5
Боја:
White
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам користен телефон 1,5 години, екран цел ( само има проблем со тач). 078988255