Број на оглас: 3590824
Објавен на: 15.05.2020, 08:39
1 / 2

Boya PY-PVM1000 microphon

100 €
Резолуција:
Од 41 Мегапиксели
Марка:
Canon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Boya microfon odgovara na site kameri i aparati.