Број на оглас: 3590698
Објавен на: 01.07.2020, 00:42
1 / 2

prsteni za centar na alum. bandasi

20 € Цената е фиксна
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
7J
Дијаметар:
17
Дијаметар на дупка:
Останато
Број на дупки:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


prsteni za centar na bandasi, mislam deka se fordovski
nadvoresno 72
vnatresno 53.4
20evra