Број на оглас: 3590630
Објавен на: 23.05.2020, 21:38
1 / 3

Deovi Ford Escort

11 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za ford eskort 1.8td imam se za poveke inf 078 273 866