Број на оглас: 3590604
Објавен на: 11.08.2020, 09:56
1 / 5

MAZDA 6

4.000 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ekstra 160 000km
Registrirana do maj 2021