Број на оглас: 3590599
Објавен на: 23.05.2020, 22:59
1 / 4

Itno se prodavaa Xiaomi Redmi 6A

1.500 МКД Цената е фиксна 2.000 МКД
Марка:
Xiaomi
Модел:
Redmi 6A
Боја:
Black
Интерна меморија:
2 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo super sostojba, samo malce mu e skrseno stakaloto no bez nikakvi problem pri rabota.
Itnooo
CENATA E FIKSNA: 1500 DEN
075 978 717