Број на оглас: 3590597
Објавен на: 29.05.2020, 08:00
1 / 5

Mercedes w211 220cdi 150hp

5.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se si funkcionira.pali vozi