Број на оглас: 3590563
Објавен на: 22.11.2020, 08:58

PRODAVAM STAN VO CAIR

50.000 €
Број на соби:
3
Квадратура:
100 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
1964
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
UL EMIN DURAKU

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM STAN VO CAIR,na 4 sprat od 5.