Број на оглас: 3590467
Објавен на: 01.07.2020, 05:43
1 / 6

VW Passat 2.0 FSI 2006 TNG

3.250 € Цената е фиксна 4.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasatot e vo solidna sostojba ,so plin,moze da se vidi vo sekoe vreme .
Dzvonete samo na 078202055 !
CENATA E FIKSNA NE DZVONETE ZA PODOLE!