Број на оглас: 3590354
Објавен на: 05.06.2020, 10:35
1 / 12

AUDI A3 2.0TDI 140KS 2004G SPORTBACK ( golf.opel.passat.seat

11 € 4.600 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


KOLATA E UVEZENA OD BELGIJA I E VO BESPREKORNA SOSTOJBA.

MOZE ZAMENA ZA VOZILO DI 105KS ZA POCETNIK VOZAC.