Број на оглас: 3589757
Објавен на: 04.06.2020, 14:42
1 / 7

Mercedes c220 CDI

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Mercedeso e elegance, neudiran,servisiran pred 2000km, smeneno: maslo i site filtri, 4novi gumi m+s.
Oprema: shiber, greaci na sedista, avtomatski podesuvanje na retrevizor,sedishta...