Број на оглас: 3589735
Објавен на: 01.07.2020, 00:42
1 / 2

Telefon Huawei Y6 2018

1 €
Марка:
Huawei
Модел:
Y6 2018
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Itno se prodava Huawei Y6 2018 ispraven vo odlicna sostojba.

077677671