Број на оглас: 3589670
Објавен на: 28.05.2020, 13:00
1 / 12

8 KOLI za DELOVI

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodavat 8 koli za DELOVI vo Germania
NE SE prodavat poedinecno

1. Golf 5 1.9 TDI 66 kW - BRU - 121,171 km
2. Golf Plus 1.9 TDI 77kW - BLS - 145,544 km
3. Golf 4 1.9 TDI 85 kW - AJM - 136,956 km
4. Golf Variant 1.9 TDI 74 kW - AXR - 233,945 km
5. Polo 1.9 TDI 74 kW - AXR - 165,193 km
6. Touran 1.9 TDI 77kW - BLS - 285,785 km
7. Sharan 4x4 1.9 TDI 85 kW - AUY - 189,417 km

Za poveke info i sliki/video kontakt na VIBER +41782274969