Број на оглас: 3589656
Објавен на: 21.12.2021, 13:16
1 / 12

Туристички апартмани во центар

35 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2008
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Партизанска 1

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


★ Издавам два скоро идентични апартмани во строг центар веднаш до главна пошта, на една минута пешки од езеро, плоштад и стар град.
★ Неодамна реновирани, модерно и комплетно опремени за комфорен туристички престој.
★ Секој апартман е 40м2 и за макс 4 возрасни особи.
★ Располага со спална соба, дневна + кујна, тераса, бања, интернет и кабловска ТВ
ВАЖНО:
★ Мин. две ноќевања (во определени периоди мин. три).
★ 2 опции за паркинг (приватна гаража за €5 на ден или паркинг на улица за 150 ден дневно)
★ Цената зависи од периодот, бројот на особи и ноќевања.