Број на оглас: 3589635
Објавен на: 17.09.2020, 00:16
1 / 6

Mercedes Sprinter 212d 8+1 patnicko

3 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes sprinter 212 d 8 +1 patnicko vo odlicna sostojba motorce na vrata elektronsko ventilator na krov parno do nazad kombeto e registrirano full servis pali vozi moze i zamena ponudete poveke inf na tel
****078376204 ***078376203****