Број на оглас: 3589621
Објавен на: 26.05.2020, 18:52
1 / 6

Mitsubishi Carisma

1.950 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mitsubishi
Модел:
Carisma
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vo ispravna sostojba Mitsubishi carsma 1.6. ,6litri na 1ookm,aluminiumski bandazi,Klima, o75 978 13o