Број на оглас: 3589554
Објавен на: 21.01.2021, 09:05
1 / 1

INTEL i3-540 procesor i kuler

1.800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


INTEL i3-540 procesor i kuler