Број на оглас: 3589545
Објавен на: 23.05.2020, 23:24
1 / 5

Se prodava HITNO

9.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
note5
Боја:
White
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


telefonot e mnogu sochuvan ,nema nikakva mana niti softverska,AT&T servis,mnogu brz vo guglanje i za rabota,i long live batery,finger print ,so site acsesoari ;plus gratis dzben polnach i bluthoot slushalka..