Број на оглас: 3589542
Објавен на: 10.08.2020, 16:01
1 / 3

Sediste Aprilia SR 50

10 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Останатo

Вид на оглас: Се продава


Zadno sediste za Aprilia Sr 50.
Sedisteto e izvadeno od motor. Zacuvano maksimalno.