Број на оглас: 3589531
Објавен на: 03.06.2020, 16:42
1 / 5

Ford Escort 1.6 cel ili na delovi

250 €
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Neispraven, cuka na ventili