Број на оглас: 3589459
Објавен на: 28.05.2020, 10:06
1 / 12

Polovni Delovi Alfa Romeo 159

1 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 159
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polovni Delovi za Alfa Romeo 159 1.9JtdM 150ks se sto vi treba za Fiat i Alfa 076 666 692