Број на оглас: 3589403
Објавен на: 04.06.2020, 08:54
1 / 12

VW Polo 1.2benzin!! 2007god!! 100000km!!

2.990 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Poloto e uvezeno od Germanija na 10 Maj,plateni se site davacki dk tablici!!
2007god!!
1.2benzin!! 60ks!!!
100000km!! Kako novo!!
Full oprema,klima raboti,Centralno,2 kluca,novi gumi,tempomat,org cd radio,Najekonomicniot motor na VW so prosecna potrosuvacka od 4 litri na 100km!!
Kola e nova,moze proverka vo servis,moze test voznja 24h za seriozni kupuvaci!!
Davame garancija za kolata za ispravnost i km!!
Kolata e staklo bez 1 tocka!!