Број на оглас: 3589039
Објавен на: 13.05.2020, 13:44
1 / 8

PRIKOLICA

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


RAZNI VIDOVI NA PRIKOLKI ZA KOMBINJA OD 2 TONA DO 3.5 T.