Број на оглас: 3588848
Објавен на: 04.06.2020, 13:00
1 / 12

Mercedes Benz Ml320

13.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dobra sostojba ,moze Zamena so vasa ili moja doplata 270.000Km MKD registracija servisiran 2 para gumi